Ozokey.com Sitemizde Küfür ve. Reklam Yapmayınız. İyi Eglenceler Dileriz.
okey
 
 
Ana Sayfa

Ozokey.Com - Mynet Çanak Okey .

Mynet Çanak Okey

Okeyin ismi Mynet okey

Mynet okey için konu bulamadım konuşacak. Aslında konuşulacak çok şey var ama vakit yok!...mynet okey ! Günümüzün güzel bir okey sitesidir. ..."Ozokey ile mynet okey,in zevkini !" siz degerli üyelerimizle paylaşiyoruz..Neyse sadete gelelim. Bir Kullanıcımızdan Anlatımı.Okey oynamak için bilgisayarımı açtım...Daha yarım saat var mesaiye biraz okey oynayayım dedim halâ kendime gelmiş değilim...Seviyeli super bir okey sitesi...Tek kelimeyle...İnsani sekiz koldan çembere alıyorlar... Hoşgeldiniz güzel sözler beni harbiden cezvetti, Bu kullanıcımızlardan alıntı bir yazıydı. Biz ozokey Yönetimi bugune kadar Seviyeden ödün bugüne kadar vermedik, arada kendini bilmeyen bazi kişiler olsada gerekeni yapmaktayız!!!

Peki mynet okey nedir? mynet okey 4 kişiyle oynanan bildigimiz bir okey oyunudur.Bu oyunda sadece oynadıgınız kişilere saygılı olmaniz yeterlidir.Şimdiden herkese iyi eglenceler diliyoruz..Herşey siz saygı deger, kullanıcılarımız icin bunu unutmayınız. ozokey ile çanak okeyin keyfine varın...Birbirinden degerli kullanıcılarımızla ,mynetokey oynamanın zevkine varın! Ama en önemlisi ise...Saygı çerçevesinde,okey oynamak. mynet’okey denildiginde,ozokey akla gelir veya google aranma motoru. Ya hu ! yolun kısası Mynetokey...anlatmakla olmuyor!...Görüp yaşamak lazım,yazacak o kadar şeyyy var ki; ama ama...Girin görün bence!!!

Şunu Unutmayınız. Okey oynarken inat etmemek gereklidir. İzlediğimiz yüzlerce okey maçında oyuncularda gördüğümüz en belirgin hata inat idi. Bir çok oyuncu, taşların dağıtılması ile dizdikleri eli değiştirmeden oyunlarına devam ettiler. Bu bizler için şans ile inatlaşmak anlamına gelmektedir ve çok sakıncalıdır. Şans kendisi ile inatlaşmayı sevmez. Okey oyununda ise şans diğer masa oyunlarına göre çok etkindir. Tek kelimeyle her zaman elinizi güncel tutun.

  • Mynet okey, Mynet Okey Oyunu, Mynet Okey Oyun Oyna,Mynet Okey Oyunları, Mynet Okey Oyna
  • Okey     
    © Ozokey.Com 2008 Tüm Hakları Ozokey.Com a Aittir. Seo Uzmanı : Volkan
    Okey Oyna Bedava okey oyna